76. oddíl Krhúti – Junák – český skaut, středisko 93 Praha, z.s.
Krhúti | Propagujte i svojí stránku
POČET NÁVŠTĚV
Celkem: 126335
Včera: 65
Dnes: 0
Průměr za poslední měsíc: 62.21
Průměr za poslední týden: 51.86
PŘIHLÁŠENÍ
Přezdívka:
Heslo:
registrace
POSLEDNÍ NÁVŠTĚVNÍCI
sutr (před 45 dny 18:51:28)
Šutr2 (před 340 dny 20:42:50)
Pepa (před 642 dny 15:32:57)
Pepa (před 651 dny 14:54:37)
Milan (před 665 dny 22:32:00)
Pepa (před 677 dny 16:14:12)
Pepa (před 765 dny 17:42:54)
Pepa (před 796 dny 16:09:01)
Hlína (před 816 dny 09:22:58)
Čonkin (před 915 dny 16:39:57)
další...
PODÍVEJTE SE TAKÉ...
zápis do kroniky

430 Florbalový turnaj Krhnaj

výpravový lístek

Krhnaj - 7. ročník, vzhůru do toho. Máme ve třech kategoriích celkem sedm týmů a jsme zvědavi, jak dopadneme. Ve vlčatech je šest týmů, z toho čtyři naše, bronzová je tedy jistá, za to ve skautech máme z pěti týmů dva a můžeme si klidně neplácnout, ze třech týmů v dospělých je náš jeden a výsledek taky trochu loterie.

Vlčata (pro nás vlastně i členové velkého oddílu, protože hraniční ročník je 2000, tím pádem řada lidí z velkého oddílu hraje za obě kategorie) mají dvě základní skupiny po třech týmech podle nalosování, dají si každý s každým s odvetou, pak křížem mezi skupinami a třetí ze skupin spolu, pak finále a zápas o třetí místo, jeden zápas trvá 2 x 7 minut a tým je 4 +1 se střídáním. Skauti hrají na jednu skupinu každý s každým bez odvety, poté se sečtou body jednotlivých týmů a utkají se ještě 1. tým proti 4. týmu, 2. tým proti 3. týmu, získané body za tato utkání se připočtou a podle výsledného součtu se stanoví konečné pořadí. Zápas trvá 2 x 10 minut a týmy jsou 3 +1 se střídáním. Dospělí hrají každý tým s každým bez odvety podle nalosovaného pořadí na 2 x 10 minut a týmy 3+1.

Ráno se scházíme před Novým Květňákem, kde budeme hrát. Společně přichází členové rádcovské akademie s Tkaničkou a Lachtanem, kteří spali z pátku na sobotu ve Výstavní, oslavili narozeniny některých členů, promítali staré fotky z oddílové činnosti a filmy. Bílá Hora i mladší UFO jsou už také zde, takže podle rozpisu rozbíháme turnaj kategorie vlčat. Naši starší zůstávají v tělocvičnách také a pomáhají s organizací, ostatně většina velkého oddílu hraje, jak už výše uvedeno, za obě kategorie. Po dohrání kategorie vlčat a vyhlášení výsledků odcházím s Lachtanem ke klubovně na hry společně s UFO a kluky z Bílé Hory. Jako novou atrakci zařazujeme štafetu s pneumatikami. Máme dvě. Jednu dovalil (doslova!) ze svého domova Šutr na nějakou hru na družinovku Káňat, jednu jsme s Honzinou našli na hřišti. Na řadu přicházejí také tradiční vyvolávání čísel, hu-tu-tu a turbo rybičky. V tělocvičnách zatím běží turnaj skautů. Před třetí hodinou odcházíme zpátky, hodláme totiž sledovat exhibiční zápasy dospělých a fandit našemu týmu. UFO jdou s námi, kluci z Bílé Hory vyrážejí k domovu.

Po prvním zápase dospělých svolávám oddíl na schody před tělocvičny, protože čas pokročil a je potřeba vyřídit něco málo „úředních lejster“, jak říkával ve Dvojce Jestřáb nekonečným dohadováním o tom, kdo co má donést a nedonesl a podobně. Rozdávám také říjnové bodování. Pokřiky, rozchod, někdo zůstává fandit dospělým.

Pořadí v turnaji následuje:

Kategorie vlčata:

1. místo: Krhúti Kokosové

2. místo: Krhúti Bakterie

3. místo: Bílá Hora

4. místo: Krhúti Houmlesáci

5. místo: UFO

6. místo: Krhúti Banány

Kategorie skauti:

1. místo: Ginkgo A

2. místo: Krhúti ČSOB

3. místo: Krhúti Špekotým

4. místo: UFO

5. místo: Ginkgo B

Kategorie dospělí:

1. místo: Krhúti

2. místo: UFO

3. místo: Ginkgo

Na první tři týmy ve vlčatech i ve skautech čekaly poháry a medaile pro každého, kromě toho kočičí jazýčky plus diplomy. I dospělí dostali kromě kočičích jazýčků malý symbolický pohár. S umístěním našich týmů můžeme být letos spokojeni, i Špekotým po mnoha ročnících konečně bodoval. Organizace klapala, žádný skluz v rozpise, poděkování patří všem rozhodčím, jimiž byli Tkanička, Ajax, Honza, Veverka, Křeček a Ryba.

Milan

Komentáře:

zobrazit všechny komentáře