76. oddíl Krhúti – Junák – český skaut, středisko 93 Praha, z.s.
Krhúti | Propagujte i svojí stránku
POČET NÁVŠTĚV
Celkem: 126090
Včera: 49
Dnes: 20
Průměr za poslední měsíc: 64.68
Průměr za poslední týden: 50.29
PŘIHLÁŠENÍ
Přezdívka:
Heslo:
registrace
POSLEDNÍ NÁVŠTĚVNÍCI
sutr (před 41 dny 18:51:28)
Šutr2 (před 336 dny 20:42:50)
Pepa (před 638 dny 15:32:57)
Pepa (před 647 dny 14:54:37)
Milan (před 661 dny 22:32:00)
Pepa (před 673 dny 16:14:12)
Pepa (před 761 dny 17:42:54)
Pepa (před 792 dny 16:09:01)
Hlína (před 812 dny 09:22:58)
Čonkin (před 911 dny 16:39:57)
další...
PODÍVEJTE SE TAKÉ...

398 Florbalový turnaj Krhnaj

21. listopadu 2010
ZŠ Květnového vítězství 1554, Jižní Město

Sraz: 21. listopadu 2010 v 08:45:00, před ZŠ Květnového vítězství 1554, Jižní Město
Návrat: 21. listopadu 2010 v 15:00:00, ZŠ Květnového vítězství 1554, Jižní Město
S sebou: Vybavení: boty do tělocvičny s nešpinící podrážkou, jídlo, pití, obyčejné florbalky a brankářské helmy bude možné si půjčit na místě, pokud chcete něco kvalitnějšího, musíte si donést svoje. Pokud zbude po Krhnaji čas, zahrajeme v lesoparku Vlajkovou, proto si vezměte i oblečení na ven. Věci si odložíte v šatnách, ketré budeme mít k dispozici.
Peníze: 0 Kč

POZOR, KRHNAJ JE V NEDĚLI!!! ZŠ Květnového vítězství 1554 je šikmo přes ulici naproti klubovně (5 minut cesty od klubovny), zastávka autobusu Brechtova VLČATA, KTERÁ NEHRAJÍ ZA VELKÝ ODDÍL, MAJÍ SRAZ v 9:15 hodin před ZŠ Květnového vítězství 1554
Kategorie vlčata:

Týmy 4+1 se střídáním dle vlastní úvahy, zápas 2 x 7 minut

Týmy: Krhúti 2 týmy, Bílá Hora 1 tým

Herní systém: každý s každým s odvetou, vítězství 2 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů, v případě rovnosti rozhoduje skóre (rozdíl vstřelených a inkasovaných branek)

Kategorie skauti:

Týmy 3+1 se střídáním dle vlastní úvahy, zápas 2 x 7 minut

Týmy: Krhúti 5 týmů, Ostrá sekera 2 týmy

Herní systém: každý s každým bez odvety, vítězství 2 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů, v případě rovnosti rozhoduje skóre (rozdíl vstřelených a inkasovaných branek)

Kategorie dospělí:

Týmy 3+1 se střídáním dle vlastní úvahy, zápas 2 x 10 minut

Týmy:FBK Hodkovičky A, FBK Hodkovičky B, E4B, FBK Sázava, UFO, Bachaři, Krhúti, Ostrá sekera

Složení týmů, jak jste si je nahlásili na výpravě:

Táborníci: Orel, Kozel, Šáša, Jacob, Křižák, Karatista

Červíci: Ferda, Hanuman, Sam, Křupka, Ještěrka, Denis

Kink-kongův tým: King-kong, Mabe, Ondra, Vlašťovka

Tým Mrkve: Mrkev, Šutr, David, oba Vojtové, Atomák

Máťův tým: Máťa, Eragon, Spacák, Králík, Luk

OSTATNÍ se přiřadí k týmům na schůzkách nebo na místě před turnajem.

Křeček, Veverka, Ryba, Rony pomohou jako rozhodčí a pokud chtějí, zahrají si za dospělé Krhúty.

VLČATA, KTERÁ HRAJÍ ZA VELKÝ ODDÍL, přijdou samozřejmě ráno už v 8:45 hodin.