524 Kolovka

  1. – 7. října 2018
    Praha – Holčovice (usedlost Želichov)Sraz: 6. října 2018 v 09:00 hodin před klubovnou velkého oddílu Výstavní 54
    Návrat: 7. října 2018 v 17:00 hodin před klubovnu Výstavní
    S sebou: jídlo, pití alespoň litr a půl, teplé oblečení, pláštěnka, kolo, které je v pořádku, helma, NÁHRADNÍ DUŠE, pumpička. VLČATA – úplně malá dětská kola jsou na tuto akci nevhodná!!!! SOBOTNÍ VEČEŘI vaříme společně (velký oddíl pod vedením rádců po družinách, vlčatům uvaří dospělí), vaříme na venkovním ohništi. Ostatní jídlo si zajistí každý sám, čili studený oběd na sobotu a snídani a studený oběd na neděli. Družiny velkého oddílu nezapomenou kotlíky. Nezapomeňte ešus a lžíci, ať máte z čeho jíst sobotní večeři.

 

Spaní velký oddíl: venku pod Tarpy, nováčci velkého oddílu, kteří nemají nafasované Tarpy, spí s vlčaty vevnitř

Spaní vlčata: v místnosti  na podlaze, čili spacák, karimatku, věci na spaní.

Peníze:

Velký oddíl: 250 Kč

Vlčata: 250 Kč plus 30 Kč na společné jídlo, celkem tedy 280 Kč

Spíme na statku – usedlosti Želichov. Sejdeme se v sobotu ráno před klubovnou velkého oddílu ve Výstavní 54 (asi 200 m od klubovny vlčat). Zde v klubovně si necháme batohy a na kolech vyrazíme nalehko. Odvoz batohů máme zajištěn. Na cestu se rozdělíme na výkonnostní skupiny. V sobotu večer se všechny skupiny sjedou v Želichově. V neděli ráno opět vyrazíme nalehko na kola, odpoledne pro nás přijede autobus s vlekem na kola a doveze nás do Prahy před klubovnu. Zdatnější členové velkého oddílu dojedou do Prahy na kolech, batohy jim přivezeme autobusem. Připravte si na tuto výpravu svoje kola, abyste je měli v dobrém technickém stavu.

 

Upřesnění pro vlčata:

 

Sobotní trasu máme naplánovanou tak, abychom si podle situace mohli případně cestu zkrátit využitím vlaku na trati mezi Prahou a Benešovem, kde do každého osobního vlaku je možné vzít kola a vlak jede každou půlhodinu. S vlčaty máme podobně dlouhé trasy odzkoušené z minulých let, na cestu máme celý den. V neděli můžeme díky autobusu trasu uzpůsobit podle nálady, sil a počasí.

Je potřeba, aby kluci neměli úplně malá dětská kola.

Minimální požadavky na jízdní kolo:
– velikost kol: 20″
– jízdní kolo nesmí být vybaveno přídavnými kolečky