540 Sraz oddílů

20. – 22. září 2019
Lišky u Bechyně

Sraz: 20. září 2019 v 19:00 hodin, Hlavní nádraží v levé části haly u výstupu z metra
Návrat: 22. září 2019 v 16:27 hodin, Hlavní nádraží

S sebou: VELKÝ ODDÍL: na spaní plachtu TARP, nezapomeňte aspoň 10 kolíků a provazy. VLČATA: na spaní dostanou na místě plachtu TARP, kterou jim pomůžeme postavit VŠICHNI: igelit pod sebe, karimatku (stačí alumatka), spacák, věci na spaní (tepláky, tričko, mikina, silné ponožky), dobré boty, aspoň dvoje rezervní ponožky, starší oblečení, které se může umazat nebo propálit od ohně, pláštěnku, baterku. Věci sbalené v batohu na zádech, nic v ruce.

Vezměte si oddílová trička a šátky, ať se reprezentujeme před ostatními oddíly. 

JÍDLO VLČATA I VELKÝ ODDÍL: teplé jídlo na sobotní večeři vaříme společně v kotli (potřebujete ešus a lžíci, bude guláš s chlebem, chleba si prosím vezměte svůj ), ostatní jídlo si přivezete svoje studené, tedy páteční večeři, kterou sníte ve vlaku, sobotní snídani a oběd, nedělní snídani a oběd. Pitná voda je k dispozici na místě. I když vaříme společně, družiny přivezou svoje kotlíky, využijeme je při vaření.  

Peníze: 300 Kč (včetně společného jídla, poplatku za táboření, vlaku, autobusu Tábor – Bechyně a Bechyně – Tábor)

Sraz oddílů tentokrát připravují Sportíci, téma je Takešiho hrad.

Více na http://sraz-oddilu.desitka.cz

Kontakt při pátečním odjezdu: Milan je služebně mimo Prahu a přijede na výpravu později. Proto se v pátek při odjezdu na výpravu i vlčata budou obracet na Tkaničku