548 Dobytí Krhútské hory

7.- 9. února 2020
Chrudim a okolí

Sraz:  7. února  2020 v 19:15 hodin, Hlavní nádraží v levé části haly u výstupu z metra
Návrat: 9. února 2020 v 16:13 hodin na Hlavní nádraží

Z pátku na sobotu přespí velký oddíl  i vlčata společně ve skautské klubovně v Chrudimi. V sobotu ráno vyrazí velký oddíl na další cestu. Popojede vlakem a pak doputuje pěšky na skautský srub Pánův kopec u Proseče, kde přespí ze soboty na neděli. Vlčata zůstanou v Chrudimi, podívají se na Kočičí hrádek ve Slatiňanech a půjdou v Chrudimi do krytého bazénu. Všichni se pak sejdeme v neděli ve vlaku.

VYBAVENÍ VELKÝ ODDÍL: spacák, karimatku, věci na spaní, přezůvky do klubovny i do srubu, teplé oblečení, kvalitní boty (v sobotu půjdeme cca 15 km a v neděli cca 10 km), dostatek náhradních ponožek, funkční baterku (ve srubu není elektřina), čepici, rukavice,  ešus/misku + lžíci, 1,5 litrů lahev s vodou na pití a vaření. Ve srubu  může být zima, takže je třeba mít teplý spacák a teplé oblečení na spaní.

VYBAVENÍ VLČATA: spacák, karimatku, tričko a tepláky na spaní, přezůvky do klubovny. Na ven teplé oblečení, kvalitní boty, alespoň troje teplé náhradní ponožky. Na sobotu malý batůžek, do kterého si dáte svačinu a pití (lahev aspoň 1,5 litru), budeme celý den venku. Do bazénu plavky, ručník, mýdlo, igelitku na mokré plavky.

VAŘENÍ VELKÝ ODDÍL: na páteční večer svoji studenou večeři, na sobotu ráno svoji snídani a studený oběd, večeři vaříme po družinách, na neděli snídani a studený oběd do vlaku. Vezměte si družinové kotlíky. Jídlo na sobotní večeři nakoupíme až v sobotu ráno v Chrudimi, bude tam čas před odjezdem sobotního ranního vlaku.

VAŘENÍ VLČATA: vlčata budou společně vařit sobotní teplou večeři. Vezmou si tedy svoje jídlo na páteční večeři, sobotní snídani a studený oběd, nedělní snídani a nedělní studený oběd. Ešus a lžíci vlastní. 

Peníze: 350 Kč (cena včetně společné sobotní večeře a bazénu pro vlčata)