560 Sraz oddílů


17. – 19. září 2021

Krhútské teritorium Meziříčí u Tábora

Sraz: pátek 17. září 2021 v 18:00 hodin, Hlavní nádraží v levé části haly u výstupu z metra

Návrat: neděle 19. září 2021 v 16:33 hodin, Hlavní nádraží

S sebou: 

VELKÝ ODDÍL: na spaní plachtu TARP, nezapomeňte aspoň 10 kolíků a provazy. VLČATA: na spaní dostanou na místě plachtu TARP včetně kolíků a provazů, kterou jim pomůžeme postavit

VŠICHNI: igelit pod sebe, karimatku (stačí alumatka), spacák, věci na spaní (tepláky, tričko, mikina, silné ponožky), dobré boty, aspoň dvoje rezervní ponožky, starší oblečení, které se může umazat nebo propálit od ohně, pláštěnku, baterku. Věci sbalené v batohu na zádech, nic v ruce.

Na srazovou hru pět papírových míčků

Vezměte si oddílová trička, šátky a mikiny, ať se reprezentujeme před ostatními oddíly. 

Nezapomeňte dva respirátory (na cestu vlakem v pátek a v neděli) a prohlášení o bezinfekčnosti.

JÍDLO VELKÝ ODDÍL: teplé jídlo na sobotní večeři vaříme po družinách (nezapomeňte si nafasovat kotlíky), ostatní jídlo si přivezete svoje, tedy páteční studenou večeři, kterou sníte ve vlaku, sobotní snídani a studený oběd, nedělní snídani a studený oběd. Pitná voda je k dispozici na místě.

Rádci nezapomenou nakoupit suroviny na vaření v Praze. Rozdělíte je družinám do batohů v pátek na nádraží.

JÍDLO VLČATA: teplé jídlo na sobotní večeři vaříme společně, suroviny nakoupíme společně, potřebujete ešus a lžíci, ostatní jídlo si přivezete svoje, tedy páteční studenou večeři, kterou sníte ve vlaku, sobotní snídani a studený oběd, nedělní snídani a studený oběd. Pitná voda je k dispozici na místě.

Peníze: 200 Kč (doprava, společné jídlo)

Sraz oddílů tentokrát připravujeme my.