567 Hra po městě

25. – 27. února 2022
Olomouc

Sraz: 25. února 2022 v 18:15 hodin, Hlavní nádraží v levé části haly u výstupu z metra

Návrat: 27. února 2022 v 14:52 hodin, Hlavní nádraží

S SEBOU VŠICHNI: spíme ve skautské klubovně v Olomouci. Potřebujete spacák, karimatku, tričko a tepláky na spaní, přezůvky. V klubovně se topí. Na ven teplé oblečení, kvalitní boty, alespoň dvoje náhradní ponožky, reflexní pásky. Vezměte si malý batůžek, do kterého si dáte v sobotu jídlo a pití, budeme celý den venku.

VELKÝ ODDÍL: rádci a podrádci výjimečně každý svůj mobil (ostatní členové nikoliv), všichni povinné věci na výpravu, doporučujeme ručník

VLČATA: každý tužku a papír

VAŘENÍ VELKÝ ODDÍL: sobotní večeře po družinách jako vždycky, ale jídlo nakoupíme až na místě, k dispozici je kuchyňka, družinové kotlíky neberte, nějaké hrnce v kuchyňce budou, ešusy si vezměte. Ostatní jídlo si bere každý svoje, tedy na pátek studená večeře, na sobotu snídaně a studený oběd, na neděli snídaně a studený oběd do vlaku.

VAŘENÍ  VLČATA: sobotní teplou večeři budou vlčata vařit společně, vezměte si ešus a lžíci. Ostatní jídlo si bere každý svoje, tedy na pátek studená večeře, na sobotu snídaně a studený oběd, na neděli snídaně a studený oběd do vlaku. Nezapomeňte na sobotu dostatečně velkou lahev na pití aspoň 1,5 litru.

Peníze:  400 Kč (včetně společného jídla)

Jedeme společně velký oddíl i vlčata, program bude ale oddělený. Hru pro velký oddíl připravuje Králík a Salám, hru pro vlčata připravuje Krab a Ananas.