593 Putovní výprava velkého oddílu a samostatná výprava vlčat

20. – 22. října 2023

INFORMACE PRO VELKÝ ODDÍL

Místo: okolí Máchova jezera

Sraz: pátek 20. října 2023 v 18:15 hodin, Hlavní nádraží v levé části haly u výstupu z metra

(stejně jako vlčata)

Návrat: neděle 22. října 2023 v 14:32 hodin, Hlavní nádraží

S sebou: na spaní plachtu Tarp, nezapomeňte aspoň 10 kolíků a provazy, igelit pod sebe, karimatku, spacák, věci na spaní, dobré boty, aspoň dvoje rezervní ponožky, starší oblečení, které se může umazat nebo propálit od ohně, pláštěnka, dvě lahve pitné vody, vždy minimálně 1,5 l (na pití a na vaření v sobotu). Věci sbalené v batohu na zádech, nic v ruce ani pověšeného na batohu. Nezapomeňte fungující BATERKU.

Nedávejte klukům nic navíc, všechno se musí pohodlně vejít do batohu. Kluci mají jinak potíže při balení. Mladší kluci – vyzkoušejte si zabalit batoh sami, když vám sbalí rodiče, vyjde objem menší. Rezervních věcí není třeba nadbytek.

VAŘENÍ: sobotní večeři vaříme po družinách, snídaně si vezměte svoje, taktéž páteční večeři a sobotní a nedělní studený oběd.

Peníze: 350 Kč (doprava, společné jídlo)

Čeká nás malý puťáček z Blíževedel do Starých Splavů.

INFORMACE PRO VLČATA

Místo: Krhútské teritorium Meziříčí u Tábora

Sraz: pátek 20. října 2023 v 18:15 hodin, Hlavní nádraží v levé části haly u výstupu z metra 

(stejně jako velký oddíl)

Návrat: neděle 22. října 2023 ve 14:12 hodin na Hlavní nádraží

Spíme pod plachtami Tarp, v případě kritického počasí ve srubu, který na tábořišti máme (jsou v něm palandy a kamna). Se stavbou Tarpů vlčatům samozřejmě pomůžeme.

S sebou Tarpy na spaní, igelit pod sebe, karimatku, spacák, věci na spaní (tepláky, tričko, mikina, silné ponožky), dobré boty, aspoň dvoje rezervní ponožky, starší oblečení, které se může umazat nebo propálit od ohně, pláštěnku, fungující baterku, na hry 5 papírových míčků a šátek.

Na páteční večer svoji studenou večeři, na sobotu ráno svoji snídani, svůj oběd, večeři vaříme společně, suroviny nakoupíme společně. Na neděli snídani a studený oběd do vlaku. Pitná voda je na místě (studna), každý si vezme lahev na vodu.

Peníze: 350 Kč (doprava, společné jídlo)