355 Jednodenní výprava 2


Po mnoha letech místo klasického dobývání hradu (v historii oddílu to byly nejdřív Zlenice a pak Zvířetice) zkoušíme jinou podobu tradiční zimní akce s meči. Už jednou to tu vlastně bylo ? bojovali jsme tehdy na louce nad Stránčicemi. Musím hned říct, že Kapslík odvedl výbornou práci. Kulich s Kalousem si vyzkoušeli, že podílet se na přípravě a vedení výpravy dá někdy docela zabrat. Taky Klánovický les se ukázal jako docela příhodné místo na jednodenní akce.
Vůbec jsem nečekal tak velkou účast lidí mimo oddíl. Odhadl jsem jejich počet tak na patnáct, takže celkem i s Gingem nás bylo kolem padesáti. Doufám, že kvalita obleků Kapslíkových kamarádů bude pro starší členy oddílu inspirací, jak to taky může vypadat, když si člověk dá trošku práci.
Nebudu se vracet k příběhu, který vás výpravou provázel, napadá mě teď jiná věc. Snad by bylo zajímavé, kdybyste svoje postřehy, dojmy a nápady napsali tentokrát vy, máme na to na těchto webových stránkách zřízenou diskusi. Po velkých celostátních dřevárnách jako je třeba Cintra bývají na webech těchto akcí hojné, někdy i zajímavé diskusní příspěvky a konec konců, stačí jen jedna dvě věty ? to se mi líbilo, to se mi nelíbilo. Každý, kdo organizuje nějakou akci, chce slyšet ohlasy. Naše webová diskuse ovšem zatím spíše zahnívá.

Napsat komentář