498 Dřevárna Kunratice


Místo bitvy v Kunratickém lese jsme museli letos posunout. Na tom původním je čerstvě vysázená školka. Byli jsme kousek od jedné z hlavních cest, takže jsme měli trošku obavy, abychom se nestali atrakcí sobotních procházek, ale, jak jsme si ověřili, na procházkách se chodí jen po cestě a do lesa se neodbočuje. Za celý den se mezi námi objevili jen dva cizí lidé.

Hry se zúčastnilo odhadem 90 hrajících (Krhúti, Hydra, Baggar, Banshee? s) plus pár nehrajících dospělých plus dvě miminka. Bitva v Kunraticích je totiž ideální i jako cíl procházky s kočárkem pro členy Hydry.

Herní systém zůstal stejný jako v minulých letech, družinky plní úkoly, vydělávají herní peníze a zlepšují si svoje bojové schopnosti, tedy počet životů, kolik ubírají životů protivníkovi jedním zásahem a podobně. Toto vše pak využijí ve velkých bitvách, kterých během dne proběhlo několik.

Roveři a rádci sehráli speciální úlohy CP ? cizích postav. Hydra dodala bohatý šatník převleků včetně turbanů, cylindrů, tureckých fezů, lučištnických klobouků, papach, umělých plnovousů a vlčích hlav. Šákul a Mabe podpořili pestrost oddílovými kilty. Zaujala také obrovská nůše na transport zbraní a tradiční vlajka Baggaru. Znalci a účastníci minulých ročníků vychutnali modlitbu k lordu Rahlovi, ta nesmí chybět nikdy.

Napsat komentář