527 Sportovní turnaj Krhnaj

KRHNAJ – INFO PRO VLČATA (info pro velký oddíl níže)

Sraz: 24. listopadu 2018 v 9:00 hodin před ZŠ Květnového vítězství 1554
Návrat: 24. listopadu 2018 v 16:45 hodin, ZŠ Květnového vítězství 1554

Dopoledne sportovní turnaj, hrát se bude ve čtyřech  namíchaných týmech, které rozdělíme na místě před turnajem, aby týmy byly +/- vyrovnané. Soutěží se v několika sportech: florbal, fotbal, vybíjená, přehazovaná.

Odpoledne Jumppark Praha Jarov (více na www.jumppark.cz)

S sebou: Na Krhnaj boty do tělocvičny s nešpinící podrážkou, obyčejné florbalky a brankářské helmy bude možné si půjčit na místě, pokud chcete něco kvalitnějšího, musíte si donést svoje. Do Jumpparku pohodlné sportovní oblečení jako například tepláky, šortky, tričko, na oblečení nesmí být žádné ostré předměty ani spony opasků ani zipy. Na trampolíně se skáče naboso, tedy bez ponožek. Jídlo a pití na celý den. Nezapomeňte Open card – lítačku.

Peníze: 150 Kč

ZŠ Květnového vítězství 1554 je šikmo přes ulici naproti klubovně (5 minut cesty od klubovny), zastávka autobusu Brechtova.  V poledne se z tělocvičny přesuneme společně do Jumpparku, věci na Krhnaj si necháte v tělocvičně a odpoledne při návratu si je vyzvednete.

SOUHLAS RODIČU JUMPPARK:

Kluci dostanou na schůzkách formulář se souhlasem rodičů s návštěvou Jumpparku, tento souhlas po nás chtějí instruktoři v Jumpparku. Ať ho kluci přinesou vyplněný v sobotu na výpravu.

————————————————————————————————————————

KRHNAJ – INFO PRO VELKÝ ODDÍL

Sraz: 24. listopadu 2018 v 9:15 hodin, zastávka busu 177 Spojovací

https://mapy.cz/zakladni?x=14.4977612&y=50.0918880&z=18&source=pubt&id=15303542

Návrat: 24. listopadu 2018 v 17:00 hodin, ZŠ Květnového vítězství

Dopoledne Jumppark Praha Jarov (více na www.jumppark.cz)

Odpoledne sportovní turnaj, hrát se bude ve čtyřech  namíchaných týmech, které rozdělíme na místě před turnajem, aby týmy byly +/- vyrovnané. Soutěží se v několika sportech: florbal, fotbal, basketbal, přehazovaná, volejbal.

S sebou: Do Jumpparku pohodlné sportovní oblečení jako například tepláky, šortky, tričko, na oblečení nesmí být žádné ostré předměty ani spony opasků ani zipy. Na trampolíně se skáče naboso, tedy bez ponožek. Na Krhnaj boty do tělocvičny s nešpinící podrážkou, obyčejné florbalky a brankářské helmy bude možné si půjčit na místě, pokud chcete něco kvalitnějšího, musíte si donést svoje. Jídlo a pití na celý den. Nezapomeňte Open card – lítačku.

Peníze: 150 Kč

ZŠ Květnového vítězství 1554 se nachází u zastávky autobusu Brechtova. Sportovní věci na Krhnaj si můžete ráno zanést do tělocvičny (zezadu k Vaškovi), budeme tam už od 8:00 hodin, ať se s nimi netaháte do Jumpparku.

SOUHLAS RODIČU JUMPPARK:

Kluci dostanou na schůzkách formulář se souhlasem rodičů s návštěvou Jumpparku, tento souhlas po nás chtějí instruktoři v Jumpparku. Ať ho kluci přinesou vyplněný v sobotu na výpravu.