568 Pochod drsných mužů a dvoudeňák vlčat

25 . – 27. března 2022
Jaroměř a okolí

Sraz: 25. března 2022 v 18:40 hodin, Hlavní nádraží v levé části haly u výstupu z metra (přijďte včas, vlak odjíždí v 19:08)

Návrat: 27. března 2020 v 14:49 hodin, Hlavní nádraží

S sebou: spíme ve skautské klubovně v Jaroměři. Potřebujete spacák, karimatku, tričko a tepláky na spaní, přezůvky. V klubovně se topí. Na ven teplé oblečení, kvalitní boty, alespoň dvoje náhradní ponožky, pláštěnku, REFLEXNÍ PÁSKY. Vezměte si malý batůžek, do kterého si dáte v sobotu jídlo a pití, budeme celý den venku. Velký oddíl – nezapomeňte fungující BATERKU.

VAŘENÍ VELKÝ ODDÍL: na výpravě si vaří tentokrát každý sám, k dispozici je kuchyňka. Ešus vlastní. Jídlo na pátek: večeře, na sobotu: snídaně, studený oběd, večeře (POZOR – delší trasy Pochodu drsných mužů jsou letos navrženy bez mezizastávek v klubovně, naplánujte si podle toho svoji sobotní večeři), na neděli snídaně a studený oběd do vlaku.

VAŘENÍ VLČATA: vlčata budou společně vařit sobotní teplou večeři. Vezmou si tedy svoje jídlo na páteční večeři, sobotní snídani a studený oběd, nedělní snídani a nedělní studený oběd. Ešus a lžíce vlastní. 

Peníze velký oddíl: 350 Kč

Peníze vlčata: 380 Kč včetně peněz na společnou večeři

Jedeme společně velký oddíl i vlčata. Program bude ale oddělený. Velký oddíl vyrazí na trasu Pochodu drsných mužů, kterou navrhl Tranďák. Vlčata se vydají samostatně na krátkou trasu s hrami pod vedením Ondry.