583 Hra po městě

17. – 19. února 2023
Kralupy

Sraz: 17. února 2023 v 19:15 hodin, Hlavní nádraží v levé části haly u výstupu z metra

Návrat: 19. února 2023 v 15:12 hodin, Hlavní nádraží

S SEBOU VŠICHNI: spíme ve skautské klubovně v Kralupech. Potřebujete spacák, karimatku, tričko a tepláky na spaní, přezůvky. V klubovně se topí. Na ven teplé oblečení, kvalitní boty, alespoň dvoje náhradní ponožky, reflexní pásky. Vezměte si malý batůžek, do kterého si dáte v sobotu jídlo a pití, budeme celý den venku.

NA HRU VELKÝ ODDÍL: tužka, papír, uzlovačka, šátek, lítačka nebo celodenní lístek na pražskou městskou hromadnou dopravu, BATERKA !!

NA HRU VLČATA: tužka, papír, lítačka nebo celodenní lístek na pražskou městskou hromadnou dopravu

VAŘENÍ VELKÝ ODDÍL: sobotní večeře po družinách jako vždycky, ale jídlo nakoupíme až na místě, k dispozici je kuchyňka, družinové kotlíky neberte, nějaké hrnce v kuchyňce budou, ešusy si vezměte. Ostatní jídlo si bere každý svoje, tedy na pátek studená večeře, na sobotu snídaně a studený oběd, na neděli snídaně a studený oběd do vlaku.

VAŘENÍ  VLČATA: sobotní teplou večeři budou vlčata vařit společně, vezměte si ešus a lžíci. Ostatní jídlo si bere každý svoje, tedy na pátek studená večeře, na sobotu snídaně a studený oběd, na neděli snídaně a studený oběd do vlaku. Nezapomeňte na sobotu dostatečně velkou lahev na pití aspoň 1,5 litru.

Peníze: 450 Kč (včetně společného jídla)

Jedeme společně velký oddíl i vlčata, program bude ale oddělený. Hru pro velký oddíl připravuje Tintin, hru pro vlčata připravuje Nik.